Kontakty

JT-MOTO
28. Října 636
258 01, Vlašim

eshop@jt-moto.cz
info@jt-moto.cz


O nás

Žijeme motorkama, proháníme veterány i aktivně závodíme na evropských okruzích. Vycházeje z ČZ a Jawiček, byl dalším vývojovým krokem, rozhodně správným směrem, Royal Enfield 650 TWIN – proto zde najdete většinu věcí právě na tyto stroje :c)

Chceme pro motorky to nejlepší a tento eshop vznikl z myšlenky, že takových lidí, kteří mají cit pro svou motorku a chtějí jí dopřát víc než je nezbytně nutné, bude určitě víc.

Většina zde prodávaných dílů vychází od nás, obrazně i fakticky – od návrhu, prototypu, zkoušek, až po finální úpravy.

Další část dílů je nakoupená, upravená a nabídnutá zde k prodeji – viz. např. nabíječka. Úpravy jsou toho rázu, aby se Vám díly/součásti dobře používaly a měly pro Vás větší přidanou hodnotu, než když si je „jen“ koupíte v obchodě.

Poslední částí jsou díly přeprodávané, avšak abychom nebyli jako 99,9% ostatních obchodů, až na výjimky zde nabízíme seskupení produktů tak, aby pro Vás měly přidanou hodnotu. Např. oleje… dostanete kanistr se správným množstvím oleje, plus olejový filtr, plus samozřejmě těsnění pod výpustní šroub; na výměnu tedy potřebujete jen nářadí a nestane se Vám, že v půli akce zjistíte, že Vám něco chybí.